60 jaar Filarski

Haren - Bridgeclub Filarski is gevestigd in Groningen maar speelt elke dinsdagavond bij de 2 Provinciën in Haren

Vanaf nu tot en met eind september organiseren wij voor het 25e achtereenvolgende jaar deze zomerbridgedrives. Deze drives zijn vrij toegankelijk voor iedereen, je hoeft je niet vooraf aan te melden. Je hoeft ook geen lid van onze club te zijn. De drives verheugen zich nog steeds in een grote belangstelling en soms is zelfs het bordje uitverkocht van toepassing. De drives worden georganiseerd door een vast groepje vrijwilligers van onze club. In september bestaat de club 60 jaar en het ledenaantal is in een paar jaar gegroeid van 40 naar meer dan 90 leden. Dit jubileum zal niet onopgemerkt blijven. Is dit een verhaal in beide of één van beide bladen de moeite waard.? Eventueel met foto? Met vriendelijke groet en tot nadere toelichting gaarne bereid. Jan Rake Voorzitter BC Filarski. 0653474946.