Vernielingen bij Visio

HAREN - De redactie ontving een ingzonden brief met de titel "Vernielingen bij Visio' namens het team Visio Onderwijs Haren, Miek Kappenburg en Anita Wildeboer.

Vernielingen bij Visio

Schoollied Visio: In Haren staat een school, je kunt hem haast niet zien. Dat ligt niet aan je ogen, maar wel bij jou misschien. En achter die school aan de Rijksstraatweg, ligt een moestuin waar leerlingen leren hoe sla groeit, waar appels vandaan komen, wat schoffelen is en dat walnoten aan een boom groeien. Allemaal hele gewone dagelijkse dingen, behalve wanneer je blind of slechtziend bent. Volg de weg maar naar het plein, de sfeer is altijd fijn. Alleen jammer dat er na schooltijd personen komen, die de bamboe bonenstaken mooier vinden, als ze in stukken gebroken op het schoolplein liggen. En van appelbomen genieten door ze te knakken. Onze leerlingen kunnen dit s’ochtends niet zien. Zullen wij hun het vertellen? Bij Visio staat de deur altijd open. Jij hoeft alleen maar naar binnen te lopen. Kom eens kijken en ervaren, dat onze school en moestuin zeer belangrijk zijn voor onze visueel en meervoudig beperkte leerlingen. Wij hopen dat dit stukje eraan bijdraagt dat het domweg vernielen nu echt stopt. Leerlingen mogen de moestuin voelen. Bezoekers mogen kijken. En dan is echt iedereen welkom… overdag.