Help de Mikkelhorst aan een loods

HAREN -  De Mikkelhorst in Haren zoekt in de omgeving van Haren/Groningen een nette loods waar we hun fietsenwerkplaats verder geëxploiteerd kan worden en hun dubbeldeks kookbus onderhouden kan worden.

Geert Naber: " We zijn op zoek naar een loods om onze afdeling fietstechniek de ruimte te geven (leer-werktrajecten) + stalling en onderhoud van onze nieuwe dubbeldeks kookbus die momenteel wordt gerenoveerd. We zijn daarbij ook op zoek naar partners! We werken al samen met Bikkels & Bikes die voor ons de deelnemers begeleidt op ons fietsenproject. Om onze afdeling Techniek letterlijk en figuurlijk meer de ruimte geven zoeken we een nette loods waar bus kan worden gestald en kan worden gesleuteld aan fietsen. Liefst in Haren maar mag ook in Groningen Zuid." Voor de gouden tipgever is er een luxe rundvleespakket t.w.v. 72,50 euro (of voor de vegetarier een Landwinkel tegoedbon).