‘Sneeuwwitje breit een monster’

PATERSWOLDE - Theatergroep Katkids speelt: ‘Sneeuwwitje breit een monster’ op woensdag 19 oktober 2016 in Ons Dorpshuis in Paterswolde.

Sneeuwwitje is dol op breien. Meestal maakt ze sokken maar vandaag wordt alles anders; haar breisels komen tot leven! Zeven lieve geitjes springen van haar pen. Maar dan zet ze per ongeluk een steek te veel op en gebeuren er wel hele spannende dingen... Sneeuwwitje doet haar best om de boel te redden maar dit lijkt averechts te werken...Helpen jullie haar mee om er een goed einde aan te breien? Dat kan op woensdag 19 oktober in Ons Dorpshuis, Bahler Boermalaan 4,  9765 AP Paterswolde ‘Sneeuwwitje breit een monster’ is een muzikaal sprookje voor kinderen van 2 tot 6 jaar en is gebaseerd op het gelijknamige prentenboek van Annemarie van Haeringen.

Er zijn 2 voorstellingen

1e voorstelling om 13:30 uur met aansluitend de workshop van 14:00 uur tot 14:30 uur 2e voorstelling om 15:00 uur met aansluitend de workshop van 15:30 uur tot 16:00 uur Entree € 3,00 incl. iets lekkers. Voorverkoop: TIP-kantoor in Micadeau Mode, Hoofdweg 179, Paterswolde (tel. 050 -3094640 Kijk voor andere activiteiten van de Culturele Raad Eelde op onze geheel vernieuwde, (en overzichtelijke) website: www.cultureleraadeelde.nl Locatie: Ons Dorpshuis, Bahler Boermalaan 4,  9765 AP Paterswolde