Wat een lijst: de geslaagden van RSG De Borgen

LEEK

Bij rsg de Borgen slaagden de volgende leerlingen:

lindenborg Leek

Voor gymnasium:

Rachèl Bernard MARUM

Finn Bessems RODEN

David Boerema RODEN

Bram Boon RODEN

Sarah van den Bosch LEEK

Lars Dijkman RODEN

Sjoerd Junior Helmhout LEEK

Adinde Huizenga NORG

Adrian Kuiper LEEK

Rianne Louwes RODEN

Marieke Luinge ZEVENHUIZEN GN

Anne Maria van Nus MARUM

Riemmelth Ruitenbeek MARUM

Dionne Russchen RODEN

Iris van der Til OLDEKERK

Rico van Til NIEKERK GROOTEGAST

Carin van der Veen LEEK

Sonja van der Wel LEEK

Jeske Wierenga NUIS

Tyl Wiglema NIEKERK GROOTEGAST

Marco Wijkhuijs RODEN

Voor atheneum:

Yvonne Beukema TOLBERT

Thomas Boersma TOLBERT

Rem Bolman RODEN

Dennis Bosklopper DOEZUM

Bastiaan Dijk LEEK

Hedde Jan Dijkstra DE WILP GN

Lianne van Es PEIZE

Marlon van Es PEIZE

Jelmer Firet MARUM

Liset de Haan EEN-WEST

Anne Hofman LEUTINGEWOLDE

Lucio Hollander RODEN

Aimée Homan RODEN

Gerben Hoogland LUCASWOLDE

Mariska Hugen MARUM

Idsard Huisman LEEK

Jesse Huizing TOLBERT

Nienke Hut TOLBERT

Maud Idema RODEN

Jort Jorritsma LEEK

Cilla Kemkers TOLBERT

Dennis van der Klooster ZEVENHUIZEN

Pieter Kobes STEENBERGEN DR

Shanti Kok LEEK

Marjolein Kuiper LEEK

Willemijn Kuiters TOLBERT

Remco Lap LEEK

Lisanne Louwes HAULERWIJK

Sander Matthezing LEEK

Emy Mensingh RODEN

Anna van der Meulen DOEZUM

Niels Mous RODEN

Aniek Mulder LEEK

Hyon Min Mun LEEK

Arvin Neef TOLBERT

Romy Nieborg RODEN

Anouk Nijboer RODEN

Jeroen Oostra RODEN

Daan Remmers BOERAKKER

Laura Seinen LEEK

Martijn Siebring RODEN

Merwin Smit LIEVEREN

Brendan Smyth TOLBERT

Majella Smyth TOLBERT

Felix Tieleman RODEN

Joëlle Veen TOLBERT

Manon Veenstra OLDEKERK

Chantal Waalkes LEEK

Mathijs Wegink RODEN

Aart van Werven TOLBERT

Gert Wilgenburg NIEKERK

Claudia de Wit TOLBERT

Ivanka de Wit KORNHORN

Voor havo:

Midas Akkerman RODEN

Meike Antuma WINDE

Iza Baron GROOTEGAST

Noah Been RODEN

Niek Berends DOEZUM

Noreen Berkhout HAULERWIJK

Mike Bieze KORNHORN

Rosanne Blaauwijkel LUCASWOLDE

Hidde de Boer LEEK

Sanne Boomsma NIEKERK

Mats van den Bosch RODEN

Melanie Bosman BOERAKKER

Dominiek Bouma NIEKERK GROOTEGAST

Niels Bouma LEEK

Jorn Brink RODEN

Rosalie Brink NIETAP

Elise Dallinga RODEN

Dana van Dellen RODEN

Kevin Dijkstra RODERESCH

Martijn van der Donk TOLBERT

Giacomo Ecca LEEK

Charlotte Evenhuis ALTEVEER

Giulia Gabriel LEEK

Harold Gemmink LUTJEGAST

Alwin Graansma LEEK

Fleur van Grevenhof RODEN

Nick Griepsma RODEN

Olav Grote TOLBERT

Jesper Hartstra LEEK

Daniël Heijthekker RODEN

Steyn Helmus NIEUW-RODEN

Niek Hendriks RODEN

Daan van der Hoek LEEK

Helga Hoekstra GROOTEGAST

Lisette Hofman ZEVENHUIZEN GN

Alida Hofsteenge GROOTEGAST

Jesse Holman ZEVENHUIZEN

Grieteke Holwerda LEEK

Iris Hoogkamp MARUM

Mathijs Hoogkamp ZEVENHUIZEN GN

Roeli Huisma LUCASWOLDE

Cecilia Huisman LEEK

Rick Huizing LEEK

Rike Huizing TOLBERT

Remmelt Jan Hulshoff MARUM

Lidian Hut DOEZUM

Jan Jansen TOLBERT

Marjolein Jansen NIEUW-RODEN

Thomas Jansen ZUIDLAREN

Michelle de Jong LEEK

Ramon Kits ZEVENHUIZEN

Xanne Klaassens TOLBERT

Lotte Klompmakers LEEK

Simon Koopmans TOLBERT

Elske Krabben DE WILP GN

Lisa Krol GROOTEGAST

Marco Kuiper NIEUW-RODEN

Aaron Laanstra ZEVENHUIZEN GN

Esmee Lafontaine NIEUW-RODEN

Noah Last RODEN

Daniëlle Leeflang LEEK

Bert van der Leest ZEVENHUIZEN GN

Hessel van Lier Lels GROOTEGAST

Chimène Ludolphij LEEK

Sven Lugt MIDWOLDE

Denice Lukens OLDEKERK

Hendriëtte Marinus NUIS

Rian Marinus DOEZUM

Nades Middel NIEBERT

Rogier Middel LEEK

Thomas Middelbosch LEEK

Hilde Mol GROOTEGAST

Jens Mol RODEN

Renee Mulder LEEK

Niels van Norren ZEVENHUIZEN

Daniël Oldenhuis RODEN

Julia Oolders RODEN

Saskia Ploeg MARUM

Collin Prak RODEN

Marieke Renkema GROOTEGAST

Floor van Rij RODEN

Jan Ritsema TOLBERT

Janneke Roeterink TOLBERT

Jeanne Marie Roffel RODERESCH

Merlijn de Rooij LEEK

Jarno Rosema RODEN

Tom Ruardij RODEN

Myrthe de Ruiter NIEBERT

Eline Scheerhoorn ZEVENHUIZEN GN

Marc Scheerhoorn NIEKERK GROOTEGAST

Nick van der Sluis LEEK

Matthijs Smit NIEUW-RODEN

Charlotte Snoek LEEK

Zarah Steenbergen NOORDWIJK GN

Madeleine Sterk ************

Jarno Storteboom NOORDWIJK GN

Nikki Stuut ZEVENHUIZEN

Esmee Suk PEIZE

Irmin Thiescheffer RODEN

Yannick Tiggelaar NIEUW-RODEN

Alinda van der Til TOLBERT

Ilse van der Til LEEK

Lucas Tilman DOEZUM

Louise Tovmasyan LEEK

Edwin Ubels NIEUW-RODEN

Corine Veenstra NIEKERK

Denise Veninga RODEN

Meander Vergnes LEEK

Kim Vinkers TOLBERT

Simon Voogd OLDEKERK

Victor Vrancianu RODEN

Jelko de Vries LEEK

Lucien de Vries MARUM

Laura van der Wal ZEVENHUIZEN GN

Paulette van der Wal Ferronha RODEN

Lysanne Weggemans TOLBERT

Arne Wesstra EEN

Eva Wierenga TOLBERT

Floris Wiersma RODEN

Carolien van Wijk RODEN

Lotte Wilbrink RODEN

Elianne Zuiderveld MARUM

Marjon Zwama DE WILP

Nijeborg Leek

Voor vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Nour Al Zoubi DE WILP GN

Céline Alveringh RODEN

Farha Baioumy RODEN

Dominique Boekelo OOSTWOLD GEM LEEK

Giovanni Boltendal NIETAP

Dennis Borkhuis LEEK

Lisanne Bouma LEEK

Shannon Broekstra LEEK

Wout Credoe RODEN

Annemarco van Dijk ZEVENHUIZEN GN

Sanne Dost RODEN

Chris Draijer RODEN

Thijs Ekelschot LEEK

Ruben Folmer NIETAP

Bryce de Groot PEIZE

Maureen Kram TOLBERT

Melanie Kranenburg RODEN

Dylan Kruijer TOLBERT

Sarina Kuiper RODEN

Renzo Paso Mol LEEK

Henry van der Molen EEN

Kim Nieveen NUIS

Stijn Ophuis TOLBERT

Merijn Pater LEEK

Eliza Ploeg RODEN

Thomas Ploeg RODEN

Ramon Raven LEEK

Samantha Reinders RODEN

Noëlle Ruchti RODEN

Laila Sharifi RODEN

Tessa Spoor TOLBERT

Melissa Turksema RODEN

Roy Turksema RODEN

Thiemo Vlaar RODEN

Lisanne Vos NUIS

Deborah Vrieling NIEUW-RODEN

Martine de Vries NOORDWIJK GN

Kim Wesseling RODEN

Rick Zijlstra LEEK

Yoeri Pruisscher RODEN

Jeffrey Romberg PEIZE

Voor vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Bryan Alberts RODEN

Stan Beuving ZEVENHUIZEN GN

Vion Drijfhout NIEBERT

Teije van Eijsden LEEK

Melinda Feenstra RODEN

Daan Fluks PEIZE

Noah Gerretsen TOLBERT

Michel Godlieb RODEN

Ewan Hut ZEVENHUIZEN

Marlena de Jong LEEK

Estelle Kailola MARUM

Daniël Kemkers RODEN

Kyro van Kernebeek RODEN

Maikel Kinnane RODEN

Kyra Koolhof TOLBERT

Mike Kroese TOLBERT

Désirée Kuipers MARUM

Ineke Loer GRONINGEN

Amy Mulder TOLBERT

Rick Mulder NIEUW-RODEN

Sharon Mulders LEEK

Asha Namakula RODEN

Arno Oldenburger RODEN

Robin Poelman LEEK

Mikey Postema TOLBERT

Bram Rispens TOLBERT

Dennis Sikkens LEEK

Matthijs Sikkens LEEK

Jelena Stamenkovic TOLBERT

Hugo Steenbergen RODEN

Rosalie Strohbach LEEK

Kaylee Terpstra LEEK

Jorn Tuinstra NIEBERT

Austine Veenstra LEEK

Lobke Veenstra TOLBERT

Steven Veenstra NIEBERT

Huub Visser RODEN

Sara de Vries TOLBERT

Kirsten van der Waart RODEN

Pascale Warnders NIEUW-RODEN

Maurits Warners ASSEN

Tim Wekema ZEVENHUIZEN GN

Esmay Wijngaard NIETAP

Kevin Wildeboer RODEN

Rogier Wolfis RODEN

Fleur van Zandbeek LEEK

Marco Zuidema NIEBERT

Voor vmbo theoretische leerweg

Edmon Al - Said MARUM

Sule Arici LEEK

Bart van Baaren PEIZE

Yvette Bakker LEEK

Viktoria Biemold LEEK

Jan Böhmer GROOTEGAST

Bjorn Boonstra ZEVENHUIZEN

Carolina Borger MARUM

Josien Boven MARUM

Ilse Douwsma TOLBERT

Mark van Duinen SEBALDEBUREN

Laila Fares MARUM

Helena Flonk ZEVENHUIZEN

Lars Geersing RODEN

Roxy Gnodde RODEN

Mettari van der Graaf RODEN

Renny Grijpstra LEEK

Sanne Groenhoff LEEK

Gerwin Hazeloop ZEVENHUIZEN GN

Sven Heijkoop GROOTEGAST

Jesse Helder TOLBERT

Mark Hoff RODERWOLDE

Laura Hofman RODEN

Gemma Hoving TOLBERT

Kim Huizing MARUM

Kris Hulshof TOLBERT

Hanna Hut MARUM

Bjarne de Jong TOLBERT

Jildou van Kammen MARUM

Laura Kolk RODEN

Emma de Laat TOLBERT

Milan Lamberst NIEZIJL

Isabel van Lemel NIETAP

Manon van der Let RODEN

Rowin Louwes TOLBERT

Luuk Marinus TOLBERT

Larissa Martins Carneiro MARUM

Axel Mulder RODEN

Anna Muntinga RODEN

Niek Nieborg RODEN

Marit Nijdam ZEVENHUIZEN GN

Fleur van Opbergen NIEBERT

Suzanne Palsma TOLBERT

Alwin Pater RODEN

Iris Pijpker JONKERSVAART

Marleen Ploeg LEEK

Nika Poel LEEK

Esmee Pronk DE WILP GN

Douwe Raap PEIZE

Luc Riemeijer LEEK

Michel Roggen LEEK

Nathalie Roorda LEEK

Daphne Schouten TOLBERT

Michelle Sipma TOLBERT

Sydney Slijfer RODEN

Mante Slootweg LEEK

Emma Slot NIEBERT

Jurgen Smit LEEK

Karlijn Stroop LEEK

Anna Tegelaar DE WILP

Justin Terpstra TOLBERT

Liona Turksma LEEK

Jurgen van der Veen BOERAKKER

Joey Veening LEEK

Linda Visser MARUM

Debby Vogelzang BOERAKKER

Esmé de Vries LEEK

Stein Wobbes LEEK

Nick Woldman LEEK

Fleur Zigterman TOLBERT

Jacco Zigterman MARUM

AAN DE RONERBORG IN RODEN

Voor de gemengde leerweg

Leonie Keur NORG

Naomi Stroetinga MUNTENDAM

Voor de theoretische leerweg

Dara Bandringa ZEVENHUIZEN GN

Daan Bazuin RODEN

Luna Beneker RODEN

Ashley Berends RODEN

Louise Berenpas ZEVENHUIZEN GN

Steffan de Boer RODEN

Rodriguez Bolhuis OOSTWOLD GEM LEEK

Bram Bolman RODEN

Lotte Bosga RODEN

Marit Bouma NIEUW-RODEN

Annemijn Brink RODEN

Emma ten Brink RODEN

Sofie Dallinga RODEN

Madeleine Dia RODEN

Michelle Elderhorst LIEVEREN

Marijn Feenstra RODEN

Niek van Gelder NORG

Hanne Gietema MIDWOLDE

Caitlyn Göbel LEEK

Iris van Grevenhof RODEN

Anna de Groot LIEVEREN

Marleen Hof LEEK

Astrid Hofsteenge EEN

Alice Holstein RODEN

Christiaan Hovinga LEEK

Roelof Jansen RODEN

Marjolein de Jong TOLBERT

Yustin de Jong LIEVEREN

Nienke Kalverda LEEK

Kelvin Kloosterman ZEVENHUIZEN GN

Lukas Kroon RODEN

Stan Kuipers RODEN

Femke Kuper RODEN

Silke van Lacum RODEN

Elza Martens LEEK

Rianda Meinardi RODEN

Dewi van der Most LEEK

Pieter Oldenburger PEIZE

Annelie Ouwinga RODEN

Esmee Pieters LEEK

Esmée Polling RODEN

Angela Postema RODEN

Leon de Rink FOXWOLDE

Kars Rommets LEEK

Daan van der Schaaf RODEN

Hilde Schippers NIEUW-RODEN

Merel Schippers ZEVENHUIZEN GN

Frank Schothorst RODEN

Julia Sikkens LEEK

Anna Snijder TOLBERT

Tom Snoek RODEN

Silke Stellingsma RODEN

Merlijn Sturrus RODEN

Frank Takens RODEN

Quinten van der Tuin RODEN

Michel Vaatstra NIEUW-RODEN

Kimberly Veldman PEIZE

Julia Versteegh RODEN

Finn Vochteloo PEIZE

Julia de Vries ZEVENHUIZEN

Twan van Vulpen RODEN

Finn van der Wal RODEN

Joël Wekema LEEK

Marloes Westra RODEN

Amber Wierenga TOLBERT

Djamilla Willems RODEN

Shanice Willems NIEUW-RODEN

Sharon Wolda RODEN

Arjan Wolters RODEN

Tygo Wouthuis MIDWOLDE

Woldborg Grootegast

Voor vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Isa Elzinga MARUM

Jessy Hammenga DOEZUM

Mark Veenman NOORDWIJK

Voor vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Andrea van Dijk GROOTEGAST

Daphne Dijkstra GROOTEGAST

Fleur van Deel MARUM

Merijn van Dijk MARUM

Jur Folkerts NIEKERK

Rick Hofman GROOTEGAST

Remmelt Hofstra DE WILP GN

Hester de Jong DOEZUM

Robert Kooistra DOEZUM

Marieke Koopman MARUM

Hubert Lipinski DE WILP GN

Janine Meijer GROOTEGAST

Ming Niezing NUIS

Julia Oldenburger NUIS

Nick Pama SEBALDEBUREN

Inse Peereboom MARUM

Ineke Riemersma GROOTEGAST

Lucas Ruzius OLDEKERK

Justin Schutte GROOTEGAST

Romy Smid KORNHORN

Dennis van der Veen MARUM

Wilson Wierenga GROOTEGAST

Danielle van Wijnen MARUM

Voor vmbo theoretische leerweg

Jantine van der Bij DOEZUM

Benjamin Boersema GROOTEGAST

Annie Boersma NIEKERK

Indy Bos DOEZUM

Kristan Bos MARUM

Daan Brouwer MARUM

Jelmer Buffinga OLDEKERK

Esmee Edens GROOTEGAST

Danique Gruis KORNHORN

Manon van der Heide KORNHORN

Ferdinand Hoeksema SEBALDEBUREN

Sigrid Hoekstra GROOTEGAST

Arjan Huizinga OLDEKERK

Jarno Huizinga NIEKERK

Jessica Hummel NIEKERK GROOTEGAST

Suzanne Hut GROOTEGAST

Remco de Jong SEBALDEBUREN

Kyron van der Kaap MARUM

Charinda Kielstra OPENDE

Casper Knol MARUM

Dominic Koning GROOTEGAST

Eline Krol GROOTEGAST

Rudy van der Laan MARUM

Géan Löhr GROOTEGAST

Seth van der Molen GROOTEGAST

Marrik Mulder GROOTEGAST

Myrthe Mulder GROOTEGAST

Hendrik Posthumus DOEZUM

Anouschka Renkema GROOTEGAST

Patrick Ridder OLDEKERK

Annamiek Sikkema GROOTEGAST

Stefan Top GROOTEGAST

Shanine Trinks MARUM

Stefan Varwijk MARUM

Stephan van der Velde GROOTEGAST

Wouter de Veth NIEKERK GROOTEGAST

Kirsten Vogelzang GROOTEGAST

Jules Vos MARUM

Danique de Vries MARUM

Eise-Tonnis de Vries NIEKERK GROOTEGAST

Jurrian de Vries TOLBERT

Mark de Vries GROOTEGAST

Derwin van der Wielen DOEZUM

Lianne van der Wier DOEZUM

Mirthe Wolthuis GROOTEGAST

Ivo van Woudenberg GROOTEGAST

Gila Zuidema MARUM

Yentl Zuidema GROOTEGAST

* In het kader van privacywetgeving zijn alleen de namen vermeld van geslaagde leerlingen die daarvoor toestemming hebben gegeven.


Auteur